Van Hagen & De Marez Oyens Tango, Nederland

Trek een lijn tussen Astor Piazzolla en Kruder & Dorfmeister. Ergens halverwege word je verrast door Finalmente. Dit album van het Amsterdamse producers-duo ‘van Hagen & de Marez Oyens’, doet denken aan Gotan Project en Bajofondo, maar heeft toch een herkenbaar eigen geluid. Finalmente is de eerste Nederlandse neo-tango cd.

Hans van Hagen componeerde leaders voor de VARA, VPRO en EO, werkte als arrangeur met Stephen Emmer voor de KRO en NCRV huisstijl, componeerde voor de opening- en sluitingsceremonie van de gay games in de Amsterdam Arena en de opening van het stadion van Sporting Lissabon (Portugal). Hij maakte muziek bij modeshows voor de Rietveld Academie, Diesel (met Joost van bellen) en Victor & Rolf (met Eddie de Clercq). Hans componeerde en produceerde ook voor artiesten als Richenel, Syusi & Lilli en Tink records. 

Ferdinand de Marez Oyens speelde als percussionist in een jazz- en coverband, maar al snel verruilde hij de conga’s voor keyboards en computers. Hij maakte house en lounge tracks en begon eind jaren 90 samen te werken met Hans. Hij is tangodanser en vooral ook tango-dj. Hij draait door heel Nederland, niet alleen in traditionele salons maar ook moderne, waar naast oude Argentijnse tango’s ook neo-tango aan bod komt. Verschillende nummers van Finalmente zijn zo op de dansvloer al goede bekenden.

Alles van Van Hagen & De Marez Oyens

Van Hagen & De Marez Oyens Bestel € 14,00

Nieuws

Stef Bos te zien en te horen

vrijdag, 18 april 2025

Te zien: 5 mei 2025 vanaf 20u30 op NPO1 tijdens het bevrijdingsfeest aan de Amstel. Te horen: 18-5-2025 19-20u VRT Radio1 co-presentatie Classics 1000 03-5-2025 11-13u NPO Radio1 Taalstaat, Frits Spits 5/8-05-2025 NPO Radio 5 iedere dag bij Bert OP5 18-05-2025 11-13u VRT Radio1 itv en podca... Lees meer

BOS 13 april 2024 bij Weekwatchers, VRT2 8-10u

donderdag, 4 april 2024

Op zaterdag 6 en 13 april zet kunstenhuis Z33 in Hasselt de deuren open voor Ruben Van Gucht en zijn Weekwatchersgezelschap. Van daaruit overloopt hij tussen 8 en 10 de grote en kleine actualiteit van de week: welk nieuwsfeit(je) is de gast opgevallen of heeft die persoon verbaasd, ontroerd of wakke... Lees meer

Eenmalig laatste BITTERLIEF concert

dinsdag, 26 september 2023

Op 20 december 2023 nog eenmaal een BITTERLIEF concert met Tom Vanstiphout – gitaren, Marc Bonne – drums, Bart Van Caenegem – toetsen, Evert Verhees – bas. Het zal weer een wonderlijke avond worden met de muzikanten waarmee de cd BITTERLIEF is opgenomen. In het Kursaal &ndash... Lees meer
meer nieuws