Putumayo kids compilaties

De Putumayo Kids divisie is opgericht om kinderen kennis te laten maken met andere culturen door middel van leuke, vrolijke wereldmuziek. De nummers zijn zorgvuldig geselecteerd en beschikken over kindvriendelijke teksten en ritmes van uitzonderlijke internationale artiesten.

Sinds de release van de best verkochte World Playground CD in 1999, is Putumayo Kids uitgegroeid tot een van ‘s werelds toonaangevende kinder platenmaatschappijen. Putumayo Kids heeft vele onderscheidingen ontvangen en toekenningen zoals The Parents Choice Awards en vele anderen.

 

De divisie heeft zijn wereldwijde thema productaanbod in 2011 uitgebreid met drie leuke, educatieve kleurplaat boeken met Afrikaanse, Latijns-Amerikaanse en Europese thema's. Elke beschikt over de kleurrijke, folkloristische illustraties van Britse kunstenaar Nicola Heindl, die alle thema CD hoesjes voor Putumayo heeft geïllustreerd. Met de groeiende collectie van CD’s voor kinderen en andere culturele producten blijft Putumayo Kids zich inzetten om kinderen te inspireren en hun nieuwsgierigheid naar de wereld te prikkelen.

 

De betrokkenheid om gemeenschappen te helpen in de landen waar de muziek vandaan komt, heeft geleid tot bijdragen van meer dan één miljoen dollar door het label aan non-profit organisaties over de hele wereld. Charitatieve ontvangers inclusief Amnesty International, herdachten de 50e verjaardag van Putumayo via een partnerschap op de nieuwe Kids World Party CD; Seva, Population Services International (PSI), Mercy Corps en nog vele anderen.

 

Aangezien internationale markten en bewustzijn van de consument van de wereldmuziek groeien, blijft Putumayo creatieve manieren zoeken om de huidige onderbelichte global muziek en boeiende culturele producten te ontwikkelen.

 

Alles van Putumayo kids compilaties

Toon alle producten
Putumayo kids compilaties € 15,00

Nieuws

Stef Bos te zien en te horen

vrijdag, 18 april 2025

Te zien: 5 mei 2025 vanaf 20u30 op NPO1 tijdens het bevrijdingsfeest aan de Amstel. Te horen: 18-5-2025 19-20u VRT Radio1 co-presentatie Classics 1000 03-5-2025 11-13u NPO Radio1 Taalstaat, Frits Spits 5/8-05-2025 NPO Radio 5 iedere dag bij Bert OP5 18-05-2025 11-13u VRT Radio1 itv en podca... Lees meer

BOS 13 april 2024 bij Weekwatchers, VRT2 8-10u

donderdag, 4 april 2024

Op zaterdag 6 en 13 april zet kunstenhuis Z33 in Hasselt de deuren open voor Ruben Van Gucht en zijn Weekwatchersgezelschap. Van daaruit overloopt hij tussen 8 en 10 de grote en kleine actualiteit van de week: welk nieuwsfeit(je) is de gast opgevallen of heeft die persoon verbaasd, ontroerd of wakke... Lees meer

Eenmalig laatste BITTERLIEF concert

dinsdag, 26 september 2023

Op 20 december 2023 nog eenmaal een BITTERLIEF concert met Tom Vanstiphout – gitaren, Marc Bonne – drums, Bart Van Caenegem – toetsen, Evert Verhees – bas. Het zal weer een wonderlijke avond worden met de muzikanten waarmee de cd BITTERLIEF is opgenomen. In het Kursaal &ndash... Lees meer
meer nieuws